21 Mart 2012 Çarşamba

Yıkılmadık ayaktayız


Bu kış biraz ağır geçti bizim için. Hastalıkla doluydu. Birini atlattık derken hoop topu topu 3 hafta sonra tekar tutulduk, gribin en fenasına ana-kız. Önce Öykütoş kaptı mikrobu sonra annesine sattı. Ardından annesi tekrar Öykütoşa.Ne sinir birşeymiş bu.Çok şükür 3 hafta kadar süren grip ve öksürük ardınan  daha iyiyiz.. Dışarı çıkamadık günlerce,gezemedik, Gymboree'ye gidemedik, sıkıldık yine.Evdeki aktiviteler yetmez oldu.
Havalar ısınsın, yaz gelsin istiyoruz. Bu fotoğrafta da iyileşmeye başlamış,  gözleri, bahçede koşturan çocuklarda olan Öykü. :)


Neyseki geçtiğimiz pazar günü yüzünü gösteren güneşli günü kaçırmadık, hava alalım hem de Öykücük mutlu olsun istedik ve attık kendimizi dışarı.
Aşağıdaki fotoğraf da "Öykü dışarı çıkalım bahçede oynayalım mı" sorusuna gelen tepki, kuzum benim nasıl da sevindi.

Biran önce üzerini değiştirip çıkmak istedi. Fotoğraf makinemizi evde unuttuğumuz için çimlerde koşturan Öykü fotoğrafımız yok :(

Bu daaa sıkıntıdan ne yapacağını şaşırmış, ağzındaki suyu aynaya püskürtmeden az önce çekilmiş Öykü fotoğrafı :))Soğuk havaların ve hastalıkların bitmesi , güneşli sımsıcak, sağlıklı, güzel günlerin başlaması dileğiyle....

5 yorum:

 1. Maşaallah kızıma

  Baban,

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. teşekkürler baharcım, bir daha uğramaz bize inşallah.

   Sil
 3. mahvoldu butun cocuklar bu sene. gecis osun oyku. Hadi doya doya cik sokaklara sen simdi

  YanıtlaSil
 4. Teşekkür ederiz Gülçin. Şu anda da zaten anne işte, Öykü bahçede top peşinde:))

  YanıtlaSil